GÖZDE GERİ DÖNÜŞÜM -  GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSLI FİRMA ... İLETİŞİM - 0 532 767 03 48

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamız Gözde Kimya Gümüş Geri Dönüşüm ünvanı ile, Atık/ Ham Röntgen Filmleri ve Röntgen Atık Solüsyonları'ndan Gümüş Geri Kazanımı konusunda faaliyete başlamıştır.

Firmamızın en önemli amacı çevre kirliliğini önlemek üzere geri kazanım yapmaktır. Bu işlemin amacı geri kazanımı mümkün olan tehlikeli atıkların doğaya verilip yaşadığımız çevreyi kirletmesini önlemek ve ülke ekonomisine geri dönüşüm olarak bir katkı sağlamasıdır. Ülkemizin ve dünyanın en önemli sorununun çevre kirliliği olduğunun bilincinde olup yok olmaya başlayan bir doğada hiçbir canlının kalmayacağını biliyoruz. Hastanelerimiz ve matbaalarımızdan çıkan tehlikeli atıkların doğaya verilmesini önlemek içinT.C. Çevre ve Orman Bakanlığından alınan izinler doğrultusunda çalışmaya başlamıştır. Firmamız bünyesindeki her departmanda çalışan arkadaşlarımız çevre bilincine sahip olup bu konuda gerekli eğitimleri almış ve konularında uzman kişilerdir.

Misyon ve Vizyonumuz;

Gözde Kimya Gümüş Geri Dönüşüm geri kazanım tesisinden çıkan sular İl Çevre ve Orman Müdürlüğü'nün direktifleri doğrultusunda ve Su ve Kanalizasyon İşleri deşarj parametrelerine uygun bir şekilde deşarj edilip, zarar verici özelliği sıfıra indirgenmektedir.

Geri kazanımını yaptığımız atıklar; röntgen ve matbaa baskı filmleri, röntgen ve matbaa filmlerinin 1. banyo solüsyonu olan developer ve  2. banyo solüsyonu olan fikser sularıdır.

Hızla artan sanayi ve teknolojideki gelişmelerin meydana getirdiği çevre kirliliği, nüfusun hızla artması ve buna bağlı olarak bitmez gibi görünen doğal kaynakların hızla tükenmesi çevre konusunu dünya gündeminin ilk sıralarına yerleştirmiştir. Gözde Kimya Gümüş Geri Dönüşüm öncelikle ülke çapındaki çevre sorunlarının olumsuz yöndeki etkilerini önlemek ya da çevreye zarar vermeyecek ölçüde en aza indirmek amacını gütmektedir. Gelecekte ise Dünya çapında geri dönüşüm, geri kazanım ve bertaraf hizmetleri veren bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

Firmamız; Röntgen filmleri, röntgen filmi, atık röntgen filmi, atık röntgen filmi alımı, atık röntgen filmi alan firmalar, hurda röntgen filmi alımı, hurda röntgen filmi alan firmalar, matbaa filmi, matbaa filmleri, atık matbaa filmi, atık matbaa filmleri, atık matbaa filmi alımı, atık matbaa filmi alan firmalar, sinema filmleri,sinema filmi, atık sinema filmi, atık sinema filmi alan firmalar, röntgen fixer, röntgen fixer suları, röntgen fixer suyu alan firmalar, röntgen fikser, röntgen fikser suları,röntgen fikser suyu, röntgen fikser suları alanlar, matbaa fixer, matbaa fikser suyu, matbaa fixer suyu, atık matbaa filmi, atık matbaa fixer suyu, atık matbaa fikser suyu, hurda gümüş, hurda gümüş alınır, hurda gümüş alımı, atık fixer, atık fikser, hastane atık röntgen suları, hastane atık röntgen filmleri, hastane arşiv filmleri, hastane arşiv röntgen filmleri, hastane ihaleleri, hastane röntgen filmi ihalesi, hastane röntgen fixer ihale, fikser ihale, hastane atık röntgen filmler, atık röntgen filmleri, röntgen banyo solüsyon suyu alımı, röntgen banyo solüsyon suyu alım, Radyolojik Film Atık Banyo Solüsyonları, Radyolojik Film Atık Röntgen Filmleri, atık matbaa filmleri, fotoğraf filmleri, fotoğraf stüdyosu atık solüsyon suları, fotoğrafik banyo suları, fotoğraf banyo suları, karanlık oda banyo solüsyonları, karanlık oda banyo solüsyonu alımı, karanlık oda banyo solüsyonu alan firmalar, developer arıtımı,Hurda Röntgen film alımı,Banyo suları,Kullanılmış Röntgen, Röntgen Malzemeleri Satımı, Atık Banyo suları , Gümüş Geri dönüşüm hizmetleri, röntgen suyu, atık röntgen, röntgen filmi, Tehlikeli Tıbbi Atıklar, Atık developer, fikser suları, Solüsyonları, developer geri dönüşüm, developer alan firmalar, developer ihale konularında uzman ve deneyimli kadroya sahip bulunmaktadır.

İLETİŞİM

Gözde Kimya Gümüş Geri Dönüşüm
 
Merkez   :  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
                 Aykosan Sanayi Sitesi Altılı E-Blok No.70
                 İkitelli - İSTANBUL
Tel         :  +90 532 767 03 48
 
 
E-Mail    :   infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.