GÖZDE GERİ DÖNÜŞÜM -  GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSLI FİRMA ... İLETİŞİM - 0 532 767 03 48

HURDA GÜMÜŞ ALIMI


HURDA GÜMÜŞ ALIMI-ESKİ GÜMÜŞ ALIMI

Mevcut gümüşlerin geri dönüşüm yöntemi ile değerlendirilmesi sayesinde gümüş madeninin doğadan çıkartılması ihtiyacı daha da azalacak, bu sayede çevreci bir tutum sergilemiş olacaksınız. Bu amaçla KULLANMADIĞINIZ GÜMÜŞLERİNİZİ BİZE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.

Firmamızın geri dönüşüm amacı ile alacağı gümüşler için belirlenen fiyatları iletişim numaralarımızdan yada mail yolu ile öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak gümüşleriniz hem değerlendirilmiş olacak hemde bir kazanç elde etmiş olacaksınız

Geri dönüşüm yöntemi ile daha önceden takı yada süs objesi haline getirilen gümüşler değerlendirilerek doğa daha fazla rahatsız edilmeyecek ve tahrip edilmeyecektir. Ne kadar çok kişi ve atölyeyi bu duyarlılığa dahil edersek,hassas yapıya sahip doğamız o kadar fayda görecektir.

Adresimize getirdiğiniz yada gönderdiğiniz gümüşleriniz test edilecek, gümüş olduğuna kanaat getirilenler gram olarak tartılarak size fiyat çıkartılacaktır. Onay verdiğiniz taktirde ücret, tespitlerden hemen sonra hesabınıza aktarılacak ya da elden verilecektir. Gönderilecek gümüşler takı ya da gümüş süs objeleri olması , 800-900-925 ya da has gümüş olması öncelik tercihtir. Gümüş olmayan yada gümüş kaplama obje ve takılar alım dahilinde değildir.

 

Firmamız; Röntgen filmleri, röntgen filmi, atık röntgen filmi, atık röntgen filmi alımı, atık röntgen filmi alan firmalar, hurda röntgen filmi alımı, hurda röntgen filmi alan firmalar, matbaa filmi, matbaa filmleri, atık matbaa filmi, atık matbaa filmleri, atık matbaa filmi alımı, atık matbaa filmi alan firmalar, sinema filmleri,sinema filmi, atık sinema filmi, atık sinema filmi alan firmalar, röntgen fixer, röntgen fixer suları, röntgen fixer suyu alan firmalar, röntgen fikser, röntgen fikser suları,röntgen fikser suyu, röntgen fikser suları alanlar, matbaa fixer, matbaa fikser suyu, matbaa fixer suyu, atık matbaa filmi, atık matbaa fixer suyu, atık matbaa fikser suyu, hurda gümüş, hurda gümüş alınır, hurda gümüş alımı, atık fixer, atık fikser, hastane atık röntgen suları, hastane atık röntgen filmleri, hastane arşiv filmleri, hastane arşiv röntgen filmleri, hastane ihaleleri, hastane röntgen filmi ihalesi, hastane röntgen fixer ihale, fikser ihale, hastane atık röntgen filmler, atık röntgen filmleri, röntgen banyo solüsyon suyu alımı, röntgen banyo solüsyon suyu alım, Radyolojik Film Atık Banyo Solüsyonları, Radyolojik Film Atık Röntgen Filmleri, atık matbaa filmleri, fotoğraf filmleri, fotoğraf stüdyosu atık solüsyon suları, fotoğrafik banyo suları, fotoğraf banyo suları, karanlık oda banyo solüsyonları, karanlık oda banyo solüsyonu alımı, karanlık oda banyo solüsyonu alan firmalar, developer arıtımı,Hurda Röntgen film alımı,Banyo suları,Kullanılmış Röntgen, Röntgen Malzemeleri Satımı, Atık Banyo suları , Gümüş Geri dönüşüm hizmetleri, röntgen suyu, atık röntgen, röntgen filmi, Tehlikeli Tıbbi Atıklar, Atık developer, fikser suları, Solüsyonları, developer geri dönüşüm, developer alan firmalar, developer ihale konularında uzman ve deneyimli kadroya sahip bulunmaktadır.

İLETİŞİM

Gözde Kimya Gümüş Geri Dönüşüm
 
Merkez   :  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
                 Aykosan Sanayi Sitesi Altılı E-Blok No.70
                 İkitelli - İSTANBUL
Tel         :  +90 532 767 03 48
 
 
E-Mail    :   infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.